← galerie

Sad day

de Bubblegumgreen · publicat 5 august 2012 la 14:14

Am sa scriu pe o caramida TE IUBESC si am sa iti dau cu ea-n cap sa vezi cat de mult ma doare in lipsa TA!

tag-uri: #emo#Sad

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.