let it snow
de RochelleGoylle · publicat 8 august 2012 la 17:35
eram cu gandul la iarna cand am facut desenul, deci,nu pre mi-a iesit bine,totusi ma intereseaza parerea voastra...
eram cu gandul la iarna cand am facut desenul, deci,nu pre mi-a iesit bine,totusi ma intereseaza parerea voastra...