← galerie

Visatoarea

de Komy-Love · publicat 14 august 2012 la 16:58

Nu este un desen reusit, dar e putin frumos... sper sa va placa... despre...pfeei..tot ce pot sa spun este ca este o fata cu capu` in nori :D

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.