← galerie

primul desen...cred ca merge.....

de Fonky · publicat 6 aprilie 2008 la 16:38

o fata ce cred ca e reusita doar cred...asa dupa parerea mea

tag-uri: #fata..

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.