← galerie

Sasuke

de Komy-Love · publicat 18 august 2012 la 12:14

Aici Sasuke se abtine sanu planga. Vad deja ca a trecut prin multe. Mi se pare incorect ca familia lui sa fie omorata in halul in care a fost. Daca as fi fost acolo, l-as fi ajutat sa treaba peste asta. Cumva i-as fi fost o sora. :D

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.