← galerie

MLP-FIM mane six sad

de Copanel-cp · publicat 20 august 2012 la 06:55

Uitati,daca am gresit cu ceva imi pare rau si sa ma iertati.Ieri eram suparata,de-asta am facut poneii tristi.Dar mi-a trecut supararea ascultand Morandi-Rock the World.

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.