← galerie

Pentru Ady meu <3

de BighterAngel · publicat 2 septembrie 2012 la 17:50

Numai tu sti cat te-am stresat cu desenu asta :)). Ma bucur ca tie iti place.

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.