← galerie

Lumea mea...

de Ivy4 · publicat 27 august 2012 la 11:38

Cand ma uit la acest peisaj, stiti la ce ma gandesc? La casa mea... Locul care ma va imbratisa mereu doar privindu-l!

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.