← galerie

De mare mi-e dor...

de Ivy4 · publicat 27 august 2012 la 16:19

Sincer, mi-e dor de mare... Eu n-am mai fost de 5 ani la mare! Numai la munte... Oricum, sper sa va placa desenul ;x

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.