← galerie

O viata simpla...

de Ivy4 · publicat 28 august 2012 la 09:08

Usa aceea care se vede duce la o sala de teatru. Fata a iesit de la ora de teatru si si-a spus: \"Ce simpla a fost interpretarea...\".

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.