← galerie

Jerry a vazut branzica

de Chiroiu iris · publicat 5 septembrie 2012 la 13:34

Imi amintesc de cand eram mai mica si m-a uitam la Tom and Jerry. L-am facut de distractie il voi sterge maine. :|

tag-uri: #Jerry

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.