← galerie

O noua anime cred ca e cea mai frumoasa anime a mea. Voi ce credeti.

de Chiroiu iris · publicat 10 septembrie 2012 la 14:33

Pt. Voi

tag-uri: #Anime

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.