← galerie

That means the agressive potion... :)

de Copanel-cp · publicat 10 septembrie 2012 la 13:25

Se pare ca a pati-o gasca asta! :D Toti au baut o potiune care i-a facut soparle,dar numai Scooby n-a baut potiunea de agresivitate.Ca sa stiti,pasarea asta careia nu i se vede chipul e Copanel(mai are si drapelul Romaniei pe coada :)))) )

Comentarii (12)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.