That means the agressive potion... :)
de Copanel-cp · publicat 10 septembrie 2012 la 13:25
Se pare ca a pati-o gasca asta! :D Toti au baut o potiune care i-a facut soparle,dar numai Scooby n-a baut potiunea de agresivitate.Ca sa stiti,pasarea asta careia nu i se vede chipul e Copanel(mai are si drapelul Romaniei pe coada :)))) )
