← galerie

Youngjae B.A.P

de ~RoseNoire~ · publicat 12 septembrie 2012 la 14:09

pentru Rain si Adina <3 a trecut ceva timp de la ultimul desen si trebuie sa recunosc ca imi tot fugea manaXD! dar pentru ca Rain mi\'a readus pofta de desen...iata ce s\'a intamplat:))

Comentarii (21)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.