pentru Rain si Adina <3 a trecut ceva timp de la ultimul desen si trebuie sa recunosc ca imi tot fugea manaXD! dar pentru ca Rain mi\'a readus pofta de desen...iata ce s\'a intamplat:))
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.