Inger
de ERISLICK · publicat 12 septembrie 2012 la 20:17
Am revenit dupa o luunga perioada de timp in care am cam fost absent pe acest site! Incepusem clasa a 5-a, gasisem alte jocuri, aveam alte preocupari, dar acum am revenit! Cand voi incepe clasa a 6-a, peste 5 zile nu voi mai putea desena asa des pe acest
