← galerie

Primul meu desen grafic

de DEniSa_AgaChE99 · publicat 18 septembrie 2012 la 20:12

De cand nu am mai desenat asa :))) Vixsi639 asta poate fi un personaj din bd :>

tag-uri: #elf

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.