Ochii sunt chiar ca ai mei, parul nu e decat la culoare asa, iar buzele, mmm, forma e aceea. Nasul nu e al meu si stiu ca nu e un desen reusit, dar mie imi place.
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.