← galerie

Autoportret

de Ivy4 · publicat 21 septembrie 2012 la 12:36

Ochii sunt chiar ca ai mei, parul nu e decat la culoare asa, iar buzele, mmm, forma e aceea. Nasul nu e al meu si stiu ca nu e un desen reusit, dar mie imi place.

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.