Pt. Oops-Color..........sau ce a ramas din el/ea................I\\\'m sorry for you! :(
de Copanel-cp · publicat 28 septembrie 2012 la 18:36
Imi pare rau ca peci,puteai sa mai ramai aici.Uite,daca ai gresit cu ceva iti poti cere iertare si sa incerci sa nu mai copiezi pe cineva din site,chiar daca n-ai facut-o.I\\\'m sorry! :(