← galerie

Dorul de vara...

de Ivy4 · publicat 10 octombrie 2012 la 12:53

Desenul mi-a luat cam 70 de minute, ceea ce m-a uimit(e un timp record pentru mn) ;P

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.