un baiat se indragosteste de o fata si ii scrie o scrisoare dar din cauza fetei ajunge sa moara in fata ei..,sau cel putin asa crede ea...el ajunge s-o urasca..
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.