← galerie

trandafiromacul (e un trandafir? e un mac? asta hotarati voi)

de Grim_Rabbit · publicat 4 martie 2013 la 17:23

Imi cer mii de scuze daca seamana cu alt desen, dar am incercat sa-l fac din mintea mea si s-ar putea sa-mi fi amintit de un desen

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.