← galerie

Pisicuta

de Rari_Pisicutza · publicat 6 martie 2013 la 19:09

E primul meu desen iar eu sunt noua.Nu e prea reusit,dar ma rog.Pe hartie iesea mai bine.

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.