M=am intors...............cu o portie de raceala
de Copanel-cp · publicat 14 martie 2013 la 10:37
Ce sa fac daca am racit.Numai sper sa nu aveti probleme cu gripa in continuare sa nu patit ceva nasol.Si sanatate
Ce sa fac daca am racit.Numai sper sa nu aveti probleme cu gripa in continuare sa nu patit ceva nasol.Si sanatate