← galerie

Bot

de Florrrr · publicat 18 martie 2013 la 20:08

da da stiu nu am mai desenat de mult pentru ca a fost event pe tfm (saptamana palariilor)...da ... mi-am iesit din mana rau ;;. mare e terminat

Comentarii (17)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.