← galerie

Ciobanesc German

de Rari_Pisicutza · publicat 26 martie 2013 la 18:56

El e al doilea caine al meu,e legat in lesa,deoarece e mai putin prietenos decat celalalt

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.