Pregatiti pentru recolta
de Ivy4 · publicat 6 aprilie 2013 la 07:27
Citind "Pe aripile vantului", am vrut sa incerc sa desenez Tara, o plantatie de bumbac. Cum nu stiu sa dezenez bumbac, am facut seminte. Stiu ca nu e cine stie ce, dar e o incercare de care sunt mutumita.
tag-uri: #Tara
