← galerie

Pregatiti pentru recolta

de Ivy4 · publicat 6 aprilie 2013 la 07:27

Citind "Pe aripile vantului", am vrut sa incerc sa desenez Tara, o plantatie de bumbac. Cum nu stiu sa dezenez bumbac, am facut seminte. Stiu ca nu e cine stie ce, dar e o incercare de care sunt mutumita.

tag-uri: #Tara

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.