← galerie

Pufosi

de Rari_Pisicutza · publicat 8 aprilie 2013 la 07:31

Acestia sunt pufosii pe care ii am eu in club penguin(din cauza unei defectiuni din joc am fost toti membri timp de 1 ora).Maro n-am desenat pentru ca nu mi-am luat.

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.