Acestia sunt pufosii pe care ii am eu in club penguin(din cauza unei defectiuni din joc am fost toti membri timp de 1 ora).Maro n-am desenat pentru ca nu mi-am luat.
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.