de Gabriel-Jerom · publicat 13 aprilie 2013 la 16:52
Pai... din moment ce tigrul este animalul meu preferat.. (primul defapt din lunga mea lista cu animale preferate) m-am decis sa il desenez in tehnica in care imi place mie.. alb-negru si in joaca :D