← galerie

Tigrul din ceata :D

de Gabriel-Jerom · publicat 13 aprilie 2013 la 16:52

Pai... din moment ce tigrul este animalul meu preferat.. (primul defapt din lunga mea lista cu animale preferate) m-am decis sa il desenez in tehnica in care imi place mie.. alb-negru si in joaca :D

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.