O privire... (neterminat!) (doar nu-l las asa :)) )
de Gabriel-Jerom · publicat 13 aprilie 2013 la 19:53
deci.. stiu ca poate parea ca ceva e in neregula cu sprancenele dar nu este.. incercati sa puneti palma pe jumatatea stanga de jos a desenului.. si apoi puneti palma pe jumatatea din dreapta.. de sus.... nu pare nimic in neregula asa :D.. am incercat sa f
