← galerie

Anorexica

de Orice · publicat 30 aprilie 2013 la 14:33

Puteti va rog sa imi spuneti de ce se inverzeste ? La inceput era normal , dupa cateva salvari arata ca un extraterestru T.T

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.