← galerie

Leviosa4890 in sanie

de Rari_Pisicutza · publicat 19 mai 2013 la 11:43

Pentru ca e mereu zapada la polul nord Leviosa a decis sa se plimbe cu sania trasa de doi dintre pufosii ei,dar au atipit.

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.