← galerie

C i e l <3

de Oanna. · publicat 31 mai 2013 la 14:42

Okkkaay,stiu ca nu a iesit cine stie ce...Dar e primul meu desen de pe site..:3

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.