Eu varianta anime :3
de Code Electra · publicat 14 august 2013 la 11:03
Nu mai am chef sa-l continui, m-am cam plicti :"3. Am alta idee =]]
tag-uri: #eu anime o.o ... aha...aha
Nu mai am chef sa-l continui, m-am cam plicti :"3. Am alta idee =]]