← galerie

Plop

de Ilinka_Frumusik · publicat 18 iunie 2013 la 06:50

Plopul e un baiat rau din clasa,l-am desenat plop deoarece la tehnologica o echipa a ras de el spunand o poveste inventata

tag-uri: #plop#poveste

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.