← galerie

Ochi (Too much Eyeliner). Incercare nereusita de a desena ceva realistic

de Grim_Rabbit · publicat 21 iunie 2013 la 13:51

Daca nu va place spuneti-mi ca-i oribil si eu am sa va inteleg (din moment ce nici mie nu-mi place cum desenez)

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.