Catre toti desenatorii care mi-au vazut desenul cu ochiul, imi cer mii de scuze ca a trebuit sa suportati chestia aia oribila, asa ca mai bine nu mai desenez chestii realistice.
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.