Scuze pentru chinul dublu de ieri (Adica pentru ca am postat 2 desene facute de mine), nu voiam sa-l postez si pe al doilea, insa rabla mi s-a blocat cand am vrut sa-l salvez ca neterminat
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.