← galerie

Sylveon

de Grim_Rabbit · publicat 30 iunie 2013 la 11:49

Scuze pentru chinul dublu de ieri (Adica pentru ca am postat 2 desene facute de mine), nu voiam sa-l postez si pe al doilea, insa rabla mi s-a blocat cand am vrut sa-l salvez ca neterminat

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.