← galerie

Noi 2

de CasandraSy · publicat 25 iunie 2013 la 11:22

Noi 2 vom ramane,Doar umbre-n amintirea mea..\nDoua umbre carora,fata nu le-o voi putea vedea\nDoua fiinte care privesc inspre apus,\nDoua fiinte dintre care,una a plecat,s-a dus..

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.