Noi 2 vom ramane,Doar umbre-n amintirea mea..\nDoua umbre carora,fata nu le-o voi putea vedea\nDoua fiinte care privesc inspre apus,\nDoua fiinte dintre care,una a plecat,s-a dus..
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.