Buna! Sunt noua pe pagina! Desi tehnicile mele pe aplicatia aceasta sunt proaste, am dus la punct desenul acesta (am stat 3 zile ca obsedata cu mouse-ul pe jumatate stricat :))] Hope you like it! Multumesc tuturor pentru comm si vot! :)
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.