← galerie

Buburuza

de .Eduard. · publicat 25 iulie 2013 la 19:46

Pentru priya_007, multumesc pentru comentariul care m-a surprins.. insa nu pot fi optimist cand stiu ca nu ma pricep atat de bine si nu mi iese.

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.