← galerie

Nyan cat pentru Kiitx [locul 3 in concursul meu]

de Secret.Fantasy · publicat 27 iulie 2013 la 12:52

IMI PARE RAU PENTRU URATENIE, DAR STI CE SA INTAMPLAT CU APOFISS-UL...CA L-AM PIERDUT...SI DE NERVI AM VRUT SA FAC CEVA UROR...IMI PARE RAU.

Comentarii (12)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.