Nyan cat pentru Kiitx [locul 3 in concursul meu]
de Secret.Fantasy · publicat 27 iulie 2013 la 12:52
IMI PARE RAU PENTRU URATENIE, DAR STI CE SA INTAMPLAT CU APOFISS-UL...CA L-AM PIERDUT...SI DE NERVI AM VRUT SA FAC CEVA UROR...IMI PARE RAU.
IMI PARE RAU PENTRU URATENIE, DAR STI CE SA INTAMPLAT CU APOFISS-UL...CA L-AM PIERDUT...SI DE NERVI AM VRUT SA FAC CEVA UROR...IMI PARE RAU.