← galerie

Mooov xD verisoara mea :3

de AnnieGrrr · publicat 2 august 2013 la 09:53

un desen rapid:)) pentru verisoara mea care sper sa il vada si sa fie draguta sa imi imprumute tableta ei,daca tot nu o foloseste c: =))) - cel mai probabil o sa am tableta la sfarsitul lui august,fiindca ferisoara mea e in Londra-

tag-uri: #mov#mara

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.