un desen rapid:)) pentru verisoara mea care sper sa il vada si sa fie draguta sa imi imprumute tableta ei,daca tot nu o foloseste c: =))) - cel mai probabil o sa am tableta la sfarsitul lui august,fiindca ferisoara mea e in Londra-
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.