Dexter
de SoCreziTu · publicat 5 august 2013 la 17:54
Nu a iesit prea bine pentru ca am laptop si nu am mouse la el...dar sper ca va place..
tag-uri: #Desene animate
Nu a iesit prea bine pentru ca am laptop si nu am mouse la el...dar sper ca va place..