← galerie

Catelus

de GherasimDiana · publicat 5 august 2013 la 18:52

Am lucrat la el sa-l fac cat mai realistic! Voi ce parere aveti mi-a iesit sau nu?

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.