Pentru concursul "Feline" al lui TAlexandra. O intrebare despre concurs: Pot sa fac doua desene? (P.s. Va place desenul? Am muncit la el sau ea!)
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.