← galerie

Lady Cat

de GherasimDiana · publicat 8 august 2013 la 15:40

Pentru concursul "Feline" al lui TAlexandra. O intrebare despre concurs: Pot sa fac doua desene? (P.s. Va place desenul? Am muncit la el sau ea!)

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.