← galerie

Joker.....

de CiudataTa · publicat 8 august 2013 la 14:43

Heyy..Buna....sa nu credeti ca sunt o ciudata care adora sangele.....sau dastea...imi plake personajul joker ...sper ca si voua sa va plaka

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.