← galerie

....

de AnnieGrrr · publicat 14 august 2013 la 19:04

pentru Simo(stiu ca nu iti place cand iti zic asa) adica prietena careia i-am mai dedicat un desen. si pentru toti iubitorii de chestii de genul ^-^

Comentarii (17)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.