← galerie

"We belive in our God"

de Annonnimouse · publicat 29 august 2013 la 15:03

huh ... Duminica se merge la biserica , daca nu , pun teutonul pe voi :))

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.