← galerie

..ochi

de Adele M. · publicat 3 septembrie 2013 la 11:12

E cam al treilea desen cu ochi pe care il fac . Nu stiu de ce am desenat atatia..

tag-uri: #3 09 13

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.