← galerie

Peisajul asteptat :D

de qAlyix · publicat 2 septembrie 2013 la 17:49

Acesta este peisajul care am zis ca am sa-l fac.. a durat cam mult deoarece am fost si la cumparaturi :( Scuzati greselile... nu-s artista :)

tag-uri: #flori munti

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.