Peisajul asteptat :D
de qAlyix · publicat 2 septembrie 2013 la 17:49
Acesta este peisajul care am zis ca am sa-l fac.. a durat cam mult deoarece am fost si la cumparaturi :( Scuzati greselile... nu-s artista :)
tag-uri: #flori munti
Acesta este peisajul care am zis ca am sa-l fac.. a durat cam mult deoarece am fost si la cumparaturi :( Scuzati greselile... nu-s artista :)